Article 31 August, 2021

Výhody čepovaného vína

,


New Kent Winery je malebné místo nacházející se mezi vinicemi rodiny Dombroski v krásném státě Virginie, kde na výrobě oceněných jakostních vín spolupracují dvě generace.

new-kent-winery-case-study
New Kent Winery zahájila spolupráci se společností Petainer počátkem roku 2019.

Vinařství spolupracuje se společností Petainer od začátku roku 2019, čímž si zajistila vyšší provozní flexibilitu a rozšíření distribuční sítě:

„Hledali jsme náhradní řešení za vratné ocelové sudy, které jsou náročné na svážení od různých odběratelů. Zaměřil jsem svou pozornost na produkty pro jednorázové použití a po průzkumu všech možností na trhu jsem zvolil sudy Petainer, které se ukázaly jako nejpřijatelnější varianta standardních ocelových sudů, které bylo snazší prodat klientům. (…) Rozhodli jsme se tedy pro produkty Petainer a s odstupem času mohu říct, že jsme si zvolili skvěle.“

Jake Dombroski, logistické operace ve vinařství New Kent.

Toto video popisuje, jak sudy Petainer pomohly v rozvoji podnikání, expanzi na nové zahraniční trhy a do prostor na společenské akce, a zároveň zachovaly kvalitu prémiových vín.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique