Article 31 August, 2021

The View: Sudy Petainer jako udržitelné a ekonomické řešení

,


Jennifer Molgat, prezidentka vinařství The View Winery a Wards Cider v Kanadě, vysvětluje, proč její firma zvolila sudy Petainer jako udržitelnější a ekonomičtější obalové řešení

Vinařství The View Winery produkuje oceněná vína a produkty Wards Apple Cider, které jsou distribuovány po celé severozápadní pacifické oblasti. Naše sudová vína a cidery jsou prodávány do restaurací a hospod.

Pro vína Silver Lining White a Silver Lining Red používáme 20litrové sudy Petainer. Pro všechny produkty Wards Cider používáme 30litrové sudy Petainer. Jednorázové PET sudy používáme od roku 2015. Při hledání různých možností systému na plnění sudů jsem na internetu narazila na sudy Petainer.

Nižší náklady než nerezavějící ocel

V té době jsme se jako malé vinařství obávali zavázat k nákupu zásoby sudů z nerezavějící oceli a systému na jejich dezinfekci. Náklady spojené se správou zásoby sudů z nerezavějící oceli a jejich zpětným získáním od zákazníků k čištění a doplňování byly faktory, které nás přivedly k Petaineru. Když jsme se úplně na začátku začali dívat po sudech, líbila se nám také flexibilita, pokud jde o minimální množství, které jsme od dodavatele museli objednat. Mohli jsme koupit takový počet sudů, který jsme pro začátek potřebovali, dokud jsme si nezískali místo na trhu a nenavýšili distribuci.

Udržitelnější varianta

Nejdůležitějším důvodem, proč jsme si vybrali řešení společnosti Petainer, však bylo, že vyhovovalo našemu závazku udržitelnosti vůči životnímu prostředí. Jsem nadšená, že ve srovnání s tradičními sudy, které musí být zaslány zpět do vinařství na čištění a doplňování, sudy Petainer zanechávají pouze 30% uhlíkovou stopu. Dostanou se k zákazníkovi a po vyprázdnění jsou umístěny do recyklačních kontejnerů.

K čištění sudů není nutná horká voda ani škodlivé čisticí prostředky a jsme rádi, že ve srovnání s tradičními ocelovými sudy jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Těší nás, že používáme ekologičtější produkt, který je v souladu s naším závazkem k udržitelnosti

Snadné použití a skvělý design

Sudy jsou dobře dílensky zpracované a snadno se používají. Líbí se mi jejich elegantní vzhled, jsou poměrně lehké a relativně snadno se s nimi manévruje. Během několika let kdy sudy Petainer používáme, došlo k vylepšení a inovacím ventilů a vnějšího pláště. Zdá se, že společnost Petainer je zaměřená na inovaci a vylepšování svých produktů a vždy od nás uvítala zpětnou vazbu.

Vliv na celkový hospodářský výsledek

Pokud jde o konečný hospodářský výsledek, sudy Petainer nám umožnily vyhnout se nepříjemným vstupním kapitálovým investicím. Díky tomu bylo mnohem snazší vstoupit se sudy na trh bez příliš velkého rizika a s mnohem jednodušším jednorázovým distribučním modelem.

www.theviewwinery.com www.wardshardcider.com

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique