Article 31 August, 2021

S Carlsbergem vstříc nulovým emisím


Společnost Petainer je hrdá, že se stala jedním z 10 dodavatelů, které si skupina Carlsberg v roce 2019 vybrala na pomoc při snižování emisí uhlíku, a dosažení stanoveného cíle, kterým je snížení uhlíkové stopy o 30 % do roku 2030.

together-towards-zero-carlsberg-petainer-partnership

Spolupracujeme se závody Carlsberg v Norsku, Švédsku a Dánsku na odlehčených PET předliscích se zakomponováním 25 až 50 % recyklovaných spotřebních materiálů, což přináší úsporu uhlíkových emisí až o 40 % ve srovnání s novými PET výrobky.

Petainer rovněž podporuje společnost Carlsberg při snižování emisí uhlíku souvisejících s dopravou a spotřebou vody a energie prostřednictvím dodávek našich lehkých PET předlisků pro sudy Draughtmaster po celém světě, které mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než tradiční ocelové sudy. Během tohoto inspirativního mezioborového partnerství se společnost Petainer podělila o své jedinečné znalosti zpracování recyklovatelného spotřebního materiálu po jeho použití, aby společnosti Carlsberg poskytla prvotřídní řešení pro udržitelné předlisky a zveřejnila informace o  uhlíku, abychom mohli společně pracovat na snižování emisí uhlíku a dosáhli tak dohodnutých cílů.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique