Article 31 August, 2021

Rozšíření minipivovaru

,


Cervecería Irreverente je řemeslný pivovar, který se nachází asi hodinu od Mexiko City a dodává ikonický White Stout a další lahodné nápoje do barů, restaurací a výčepů po celé zemi i do zahraničí. Irreverente je známý také tím, že spolupracuje s komunitou kočovných sládků a poskytuje jim varnu, kde mohou přivést své recepty k životu.

Cervecería Irreverente se rozhodl pro spolupráci se společností Petainer, aby využil naše inovativní, spolehlivé a nákladově efektivní produkty. Jedním z důvodů vzájemné spolupráce je rovněž náš závazek poskytovat udržitelná a ekologická obalová řešení výrobcům nápojů po celém světě.

Spolupráce pivovaru Cervecería Irreverente a společnosti Petainer začala v roce 2018.

Hlavním důvodem pro spojení sil byla rizika a finanční dopady spojené s používáním ocelových sudů. Skladové zásoby ocelových sudů by vyžadovaly vysoké počáteční investice a průběžné provozní náklady spojené se ztrátami sudů, údržbou, čištěním a uskladněním. Tým by se také musel vypořádat s náročnou logistikou spojenou s vrácením.

petainer-classic-keg-manual-filling-craft-brewery

Naše prodejní a technické týmy se s nadšením pustily do podpory pivovaru. Jednorázové sudy Petainer mohly být použity okamžitě se stávajícím plnicím zařízením pivovaru a rychle zlepšily jeho logistiku a produktivitu. Protože manipulace s nimi je jednoduchá, snadno se plní a skládají na sebe, pomohly pivovaru urychlit jeho růst a získat nové národní a vývozní trhy. Použití lehkých sudů Petainer (o 90 % lehčí ve srovnání s ocelovými sudy) významně snížilo spotřebu paliva a uhlíkovou stopu pivovaru. Neustálé zlepšování dodavatelského řetězce se významně promítlo do úspory času a peněz, což zvýšilo flexibilitu, konkurenceschopnost a uznání pivovaru na přeplněném trhu s řemeslnými pivy.

https://www.instagram.com/p/Bm4b8b7Bzkr/?utm_source=ig_web_copy_link

Sudy Petainer nabízejí vynikající ochranu zboží a dobu použitelnosti, přičemž zachovávají čerstvost nápojů během plnění, skladování a přepravy a jejich skvělou prestiž. Jakmile jsou sudy Petainer dodány zákazníkovi, lze je snadno (opětovně) připojit k tradičnímu dávkovacímu zařízení. Prázdné sudy nevyžadují úložný prostor a lze je odeslat přímo k recyklaci.

Pokud jde o produkty, pivovar nejprve začal s klasickými sudy o objemu 20 a 30 litrů. Nyní používá také hybridní sudy Petainer, jejichž kryty jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného PP a lze je znovu použít na nové sudy.

www.cervezairreverente.com

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique