Article 31 August, 2021

Petainer uzavírá partnerství s nizozemským Birdys pro větší zastoupení na trhu v Beneluxu


Petainer s potěšením oznamuje, že Birdys se stala distributorem sudů Petainer pro oblast Beneluxu. Birdys je zbrusu nová B2B platforma, která výrobcům piva nabízí vše potřebné k vaření a točení piva do sudů. Tento inovativní model usnadňuje pivovarníkům život, protože přes platformu je možné objednat vše k vaření piva od jediného dodavatele, díky čemuž odpadá složitá logistika a kamiony ze silnic. Pivovarům Birdys po celé Belgii, Nizozemsku a Lucembursku dodává vysoce kvalitní slad a chmel a nyní také sudy Petainer, kterým důvěřují pivovarníci po celém světě! Tato spolupráce je pro Petainer skvělou příležitostí poskytovat flexibilní nabídku služeb výrobcům piva v celém regionu, který je domovem řemeslných a historických pivovarů.
Do přístupu Birdys, který se zaměřuje na logistiku, dokonale zapadají sudy Petainer. Sudy Petainer jsou vyrobeny z PET, jsou tak přirozeně lehké a levné na přepravu. Díky své hmotnosti se jich do kamionu vejde více a snadno se s nimi manipuluje. Jako jednocestný, recyklovatelný produkt (s až 60 % recyklovaného obsahu) odstraňuje potřebu neustálého reinvestování do ocelových sudů a administrativní práci, která je spojena s jejich vracením, jakmile se dostanou na trh. Sudy Petainer lze plnit ve vzpřímené nebo obrácené pozici a na linkách pro ocelové sudy. Petainer nabízí řadu plnicích zařízení, která uspokojí požadavky na plnění menších zakázek, což lze využít při exportu nebo omezených sériích.

Birdys bude dodávat 20litrové a 30litrové sudy Petainer Hybrid. Vyhledejte www.birdys.online, kde můžete zadat svou objednávku ještě dnes, nebo získejte více informací o sudech Hybrid kliknutím zde.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique