Article 31 August, 2021

Petainer rozšiřuje sklady po celé Americe


Petainer, lídr na poli jednocestných sudů, dodává sudy Classic a Hybrid ve velikostech 20 a 30 litrů celé řadě amerických producentů nápojů. Naši distribuci nyní expandujeme do dalších lokalit díky rozšíření skladových prostor v texaském Carrolltonu.

Petainer má v současné době sklady v Illinois Pensylvánii a distribuční partnery v Massachusetts Kalifornii. Společnost má zájem o zastoupení ve dvou nových regionech, přičemž Colorado a Indiana jsou první volbou.

„Rychlý narůst nových zákazníků na začátku roku 2020 nás vedl k potřebě rozšířit naše sklady, abychom mohli lépe poskytovat služby našim zákazníkům. Během roku se nám také podařilo získat nové zákazníky. Tyto informace nás dovedly k závěru, že se musíme dostat do oblastí, odkud naši konkurenti odchází.“

Chris McEwan, prezident společnosti Petainer pro Severní a Jižní Ameriku.

V červenci letošního roku přidal Petainer do svého portfolia novou velikost sudu, aby zareagoval na potřebu trhu. Vydali jsme na trh 10litrový mini sud, ideální pro prémiové nebo limitované nápoje s nízkou rotací, stejně tak pro domácí použití. Tento produkt přináší skvělou příležitost pro producenty piva, vína a dalších nápojů k vytvoření dalších zdrojů příjmů a zvýšení objemu produktů, které jsou spotřebitelům prodávány přímo (prostřednictvím objednávek online, s sebou a s místem vyzvednutí), při současném snížení nákladů na balení a pracovní sílu.

Mini sudy nabízejí stejné vlastnosti a výhody jako ostatní sudy Petainer v kompaktnější velikosti:

Sudy Petainer lze plnit pivem, ciderem, vínem, studenou kávou, kombuchou a koktejly.

Pro další informace nás kontaktujte na adrese enquiries@petainer.com nebo navštivte naši webovou stránku www.petainer.com.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique