Article 31 August, 2021

Petainer je sponzorem 4. konference řemeslné výroby piv Dutch Craft Beer Conference v Nizozemsku


Konference Dutch Craft Beer Conference je každoroční akce pořádaná obchodním sdružením nezávislých nizozemských pivovarů CRAFT. Jejím hlavním zaměřením je propagace a inspirace k výměně znalostí v odvětví řemeslného piva.

Petainer je hrdým sponzorem 4. ročníku této konference, která proběhne 21. ledna ve Fokker Terminal v Haagu. Letošní konference bude hostit víc než 50 vystavovatelů a představí se na ní regionální i zahraniční řečníci, aby probrali průmyslové trendy, vývoj v oblasti řemeslného piva a možnosti, jak rozšířit základnu příznivců tohoto lahodného moku. Během dne jsou naplánovány praktické workshopy a návštěvníci budou mít příležitost připojit se k profesionálům z oboru, jako je Jean-Paul Rutten (Gulpener Beer Brewery) nebo Peter Rouwen (spoluzakladatel Brewery Training v Nizozemsku), aby diskutovali o tématech, jako je efektivní strategie řízení pivovaru, udržitelné systémy výroby piva nebo logistika. Těšíme se na vás na stánku 13B!

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique