Article 31 August, 2021

Nourish Juice: Spolupráce společností Petainer a Hiperbaric na pasterizaci jejich produktu za studena.


Nourish Juice Bar pasterizuje své výrobky technologií vysokotlakého zpracování (HHP) od společnosti Hiperbaric. Pro tento postup se jako obalové řešení dokonale hodí sudy Petainer, které se tak staly prvním sudem využitým pro tento proces pasterizace.

Francine Covelli, odbornice na výživu, kuchařka azakladatelka Nourish Juice

 

Nourish Juice Bar je maloobchodní farmářský obchod a celostátní velkoobchodní společnost vyrábějící za studena lisované šťávy se sídlem v pensylvánském Kennett Square. Zakladatelka společnosti, Francine Covelli, je odbornice na výživu, kuchařka a vedoucí komunity, která vytyčila, aby se Nourish posouval dál nad rámec lisování šťávy, aby také inspiroval, spojoval a udělal něco pro místní komunitu. Nourish Juice Bar je společnost s bio certifikací od USDA (Ministerstvo zemědělství Spojených států) za dodržování standardů, jejichž cílem je podpora udržitelnosti bez použití chemických pesticidů. Je také držitelem certifikace B Corporation, což znamená, že dobrovolně splňuje vyšší standardy sociální a environmentální výkonnosti, transparentnosti a odpovědnosti. Navíc je také členem organizace One Percent for the Planet za to, že daruje procento svých ročních tržeb na ekologické účely.

Nourish Juice, společnost s bio certifikací.

Challenge breeds innovation:

Nourish Juice se snaží vyrábět nápoje s nejčerstvějšími a nejbezpečnějšími přísadami. Proto využívá technologii vysokotlakého zpracování (HPP) od společnosti Hiperbaric, světového lídra a výrobce technologie HPP. HPP je technika paskalizace (pasterizace za studena), při které je produkt vložen do nádoby a vystaven vysokým úrovním izostatického tlaku. Tlakem dochází ke zničení patogenů a mikroorganismů, aniž by byla ovlivněna chuť, barva nebo živiny a zároveň je prodloužena doba použitelnosti produktu.

Vysokotlaké zpracování potravin (HPP) od společnosti Hiperbaric, světového lídra v oblasti technologií HPP

Francine se k řešení Petainer dostala prostřednictvím One Village Coffee, společnosti s certifikací B Corp, která sudy Petainer používá pro distribuci studených nápojů v řetězci Whole Foods a na výčepních zařízeních v Giant Heirloom Markets. Společnost Nourish Juice potřebovala stáčet za studena lisovanou šťávu do sudů, aby se dostala do několika lokalit, proto hledala alternativní obal, který by umožnil používat technologii HPP.

“When I had done more research, I found that the Petainer Keg was aligned with our Nourish values as it is 100% recyclable, lightweight, and sustainable. The Petainer Keg itself is a great package, and their support and willingness to work with us on the HPP with Hiperbaric is what really inspired me to move forward”, says Francine Covelli, founder of Nourish Juice.

Petainer se stal možným řešením, protože sudy Petainer jsou schopné podstoupit proces HPP bez jakéhokoli rizika poškození konstrukce sudů nebo produktů uvnitř. Společnost Nourish Juice tak byla schopna dodávat vysoce kvalitní šťávu, kterou od ní zákazníci očekávali, a zároveň prodloužit trvanlivost svých produktů na 75 dní. Další výhodou je návratnost investic díky úsporám spojeným s logistikou jednocestných produktů.

A Hiperbaric and Petainer partnership is born:

Petainer nyní vstupuje na trh se šťávou lisovanou za studena, tedy do oblasti, kde roste poptávka spotřebitelů. Producenti a maloobchodníci čelí na trhu se šťávou jedinečným výzvám kvůli krátké trvanlivosti produktů v nepasterizované podobě. Petainer, v partnerství se společností Hiperbaric, nyní nabízí inovativní způsob, jak tyto výzvy překonat.

Petainer a Hiperbaric nyní spolupracují na propagaci prvního sudu pro vysokotlaké zpracování nápojů na světě. Sud Petainer převratným způsobem změní balení nápojů HPP. Jedná se o průlomovou globální inovaci, která výrobcům nápojů nabízí bezpečné, udržitelné a nákladově efektivní balení.

Řešení využívající technologii Petainer a Hiperbaric dosahuje nejlepšího výsledku výroby odšťavňování. Spojení sudů Petainer s technologií HPP splňuje vysoké standardy ze strany spotřebitelů i producentů. Zachovává živiny, které šťáva obsahuje, uchovává její špičkovou kvalitu, čisté označení, bezpečnost potravin a prodlužuje její dobu použitelnosti, což díky výraznému omezení obalů snižuje uhlíkovou stopu.

Check out the story here:

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique