Article 31 August, 2021

Longtab Brewing: Uvařit, znovu použít a recyklovat

,


Longtab Brewing je pivnice se sídlem v texaském San Antoniu, kterou vlastní váleční veteráni. Majitel David Holland a sládek Mike Brown sloužili u Zelených beret a dnes vaří pivo na počest historie, kultury a veteránů speciálních jednotek americké armády.

Každé pivo značky Longtab je pojmenováno podle jedinečných aspektů historie speciálních jednotek a folklóru Zelených beret. Názvy některých piv jsou zřejmá, ale abyste rozluštili původ těch zapeklitějších, budete si muset sednout na pár piv se členem Zelených beret. Longtab nabízí americké verze klasických pivních stylů. Všechna piva se vaří v San Antoniu a vyrábějí se z  amerických obilnin, chmele a kvasnic.

V roce 2019 pivovar sáhl po produktech Petainer. Tím, že jsou velmi malým pivovarem, nemají dostatek prostoru, síly ani finančních prostředků, aby si mohli koupit myčku keg sudů. Potřebovali jednoduché řešení, se kterým by mohli piva stáčet do sudů. Navíc neměli ani personál, který by sudy vymýval.

Od doby, kdy začali používat sudy Petainer, omezili používání chemikálií a objem odpadu, který odtéká pryč, což také znamená žádnou spotřebu vody navícžádnou energii navíc na ohřátí vody k vymytí sudů. Longtab Brewing začali s plněním do 30litrových sudů Hybrid. Jakmile nashromáždili dostatek přírub, aby je mohli znovu používat, už jen objednávají sudy Classic Petainer, tedy PET tělo produktu Hybrid.

„Opakované používání přírub Hybrid nám ušetří přes 30 % nákladů na sud, což v průběhu času udělá značnou částku“, říká David Holland, majitel Longtab Brewing.

Možnost jednoduše je na sebe skládat je pro pivovar další velkou výhodou. To u klasických keg sudů nejde.

David a Mike doporučují sudy Petainer hned z několika důvodů. Snadno se na sebe skládají; přináší významnou úsporu nákladů, při jejich používání se spotřebuje méně chemikálií a jejich sledování vyžaduje méně práce. Příruby Hybrid jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných materiálů, což představuje 60 % hmotnosti produktu. Díky recyklaci sudů a opakovanému použití příruby je jejich podnikání schopno výrazně snížit dopad na životní prostředí .

Longtab Brewing můžete sledovat na Instagramu, Facebooku, TwitteruLinkedin, nebo na www.longtabbrewing.com, kde získáte bližší informace o jejich pivech a akcích. Kromě vaření skvělého piva se Longtab věnuje dobročinnosti. Místní komunitě rozdává piva, pořádá akce nebo finančně přispívá charitám podporujícím Zelené barety.

Pokud se chcete o našich sudech dozvědět více, kontaktujte nás na enquiries@petainer.com nebo navštivte naše webové stránky www.petainer.com.

Podívejte se na jejich video o tom, jak znovu používat příruby Hybrid Petainer:


Podívejte se na video, kde zástupci pivovaru Longtab hovoří o sudech Petainer:

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique