Article 31 August, 2021

Little City, ikonická pražírna kávy z Austinu, která distribuuje Nitro Coffee v sudech Petainer.


Little City Roaster, která se před více než 20 lety zrodila z ikonické kavárny a pražírny v texackém Austinu, je v současné době významnou velkoobchodní pražírnou kávy ve čtvrti St. Elmo v Austinu. Ve společnosti je vášnivý tým odborníků na kávu, kteří aktivně cestují po světě, aby se dostali k jedinečným dávkám kávy přímo od producentů a zajistili tak, že kvalita produktu je v celém dodavatelském řetězci co nejvyšší.

Kávu značky Little City najdete ve velkých obchodech s potravinami v Texasu, jako jsou Whole Foods nebo Central Market. Svou kávu Nitro Cold Coffee distribuují do restaurací, kaváren a pivovarů ve velkých texaských městech v sudech Petainer. Toto spojení začalo v srpnu loňského roku kvůli logistickým výhodám, které společnosti Little City přineslo používání lehkých, snadno plnitelných a jednocestných sudů Hybrid.

Limitované dávky kávy pocházejí z Kolumbie, Brazílie, Myanmaru, Kostariky, Etiopie, Keni a Mexika

Jedním z posledních úspěchů Little City je partnerství s týmem Austin FC z fotbalové ligy Major League Soccer. Díky tomuto partnerství budou svou vysoce kvalitní kávu dodávat členům austinského týmu a také na čepu na novém stadionu Q2. Produkt bude distribuován v sudech Petainer.

Jednocestné sudy Petainer jsou dodávány čisté a připravené k plnění!

„Vybrali jsme sudy Petainer, protože nám přináší možnost expandovat mimo Austin. Distributoři potravin nemohou pracovat s ocelovými keg sudy, protože na to nemají připravenou logistiku zálohování a vracení.“ Eric Wolf – Little City, ředitel pro oblast kávy

Little City distribuuje svou Nitro Cold Coffee do restaurací a kaváren pomocí sudů Petainer.

Káva Nitro Cold Coffee značky Little City je dusíkem napuštěna a dávkována; proto se dokonale hodí pro sudy Petainer, které jsou předem vyčištěny dusíkem, což zajišťuje bezpečnost a čerstvost při podávání nápoje. Řešení se navíc ukazuje jako udržitelné, protože prodlužuje trvanlivost Nitro Coffee a zároveň šetří náklady oproti tradičnímu balení. Je to pro ně navíc velmi praktické, protože nemusí dezinfikovat sud nebo přijít do styku s chemikáliemi. Sud je totiž dodáván čistý a připravený k naplnění!

Pokud chcete získat více informací o vysoce kvalitních produktech Litte City, podívejte se na jejich e-shop na littlecity.com!

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique