Article 31 August, 2021

Ferris: Růst udržitelným způsobem

,


Michiganská společnost Ferris Coffee je rodinný podnik s dlouhou historií, která sahá až do roku 1924. Místní tým již téměř jedno století zdokonaluje chuť své kávy a vášnivě hledá ty nejlepší výrobky po celém světě.

Podnikání se také silně zaměřuje na udržitelnost. Protože společnost Ferris je součástí průmyslu zabývajícího se výrobou a zpracováním potravin rostlinného původu, její úspěch a růst je zcela závislý na lidech a zdrojích naší planety. Výsledkem je, že se neustále zaměřuje na zlepšování svých obchodních postupů, snižování ekologických dopadů na komunity, ve kterých působí.

Tento étos se vztahuje také na obaly, které si volí pro své výrobky. Společnost hledala pro svou studenou čepovanou kávu nejen nákladově efektivnější variantu, než jsou sudy z nerezavějící oceli, ale také takovou variantu, která by splňovala požadavky na produkty přátelské k životnímu prostředí.

A proto od dubna 2018 používá k přepravě studené čepované kávy k zákazníkům mimo vlastní kavárny 20litrové jednorázové hybridní sudy petainerKeg. Protože jsou PET sudy po vyprázdnění recyklovatelné, odpadají veškeré problémy související s vracením prázdných sudů. Jelikož se nemusí vymývat, jejich čištění nespotřebovává vodu ani energii. A v neposlední řadě výborně chrání výrobek, čímž zajišťují, že obsah bude bez příchutě.

Sam Mirto, ředitel oddělení kávy ve společnosti Ferris, nastiňuje, proč jsou sudy petainerKeg pro jeho společnost skvělým řešením:

„Jednorázové PET sudy nabízí opravdu jednoduché řešení a snížením nákladů spojených se zaváděním nových produktů, jako například studené čepované kávy, pomáhají menším podnikům, jako je ten náš, s plánováním podnikatelských aktivit. Klíčová je pro nás také pozitivní vazba od zákazníků. Sudy petainerKeg se snadno používají a likvidují. Zákazníci si jejich použití vychvalují, což znamená, že se k nám vracejí.“

Ferris Coffe & Nut Co.

Pro více informací navštivte https://ferriscoffee.com/

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique