Article 31 August, 2021

Dodging Duck Brewhaus: Jak může být řešení Petainer prospěšné pro pivnice

,


Dodging Duck Brewhaus je rodinná pivnice v texaském Boerne naproti jezeru Boerne Park v regionu Texas Hill Country. Své vynikající čerstvé craftové pivo vaří přímo v pivnici v 10 měděných varnách, které jsou napojeny na výčepy vinoucího se baru, kde si zákazníci povídají o pivu se sládkem Ianem nebo s místními o městečku Boerne..

Majitel pivnice se setkal s týmem Petainer na CBC v Denveru v dubnu 2019 a později ten měsíc zadal první objednávku. Dodging Duck nyní naplno využívá nabídky společnosti Petainer a kupuje sudy různých velikostí pro různé obchodní účely. Začali s 20litrovými sudy Hybrid a ušetřili náklady na přírubu, kterou lze znovu použít – podívejte se na video o tom, jak znovu použít přírubu na sudy Hybrid. Jakmile nasbírali dostatek přírub, už objednávají jen 20litrové sudy Classic. Většina těchto sudů se využívá pro objednávky s sebou, mnoho z nich se vrací, protože zákazníci vědí, že pivovar chce příruby znovu použít. Pivo se v pivnici stáčí do 30litrových sudů, kde je prostor pro trochu větší sud, a pro tento účel je ekonomičtější. V roce 2020 se portfolio sudů Petainer rozšířilo o 10litrový sud Mini. Jedná se o ideální obalové řešení pro objednávky s sebou pro ty, kteří chtějí menší sud. V nedávné době začali používat PET growlery.

„Jsme velmi spokojeni s tímto ultralehkým, zato ale velmi odolným growlerem. Plnění je snazší než do skla, protože na produkt v nádobě krásně vidíme. Zákazníci se nemusí bát, že by při nošení více growlerů došlo k jejich rozbití. Naše standardní uzávěry na growlery na ně dokonale sedí“

Keith Moore, zakladatel a majitel Dodging Duck

Dodging Duck vybralo sudy Petainer oproti konkurenci kvůli možnosti znovu používat příruby. Po několika měsících se sudy byli nadšeni kvalitou a jednoduchostí používání a zakoupili si více produktů od společnosti Petainer.

„Sudy Petainer splnili naše specifické požadavky hned několika způsoby. Dogding Duck je malou pivnicí s omezeným prostorem. Nemáme myčku keg sudů. Mnoho let jsme čepovali jen čtyři piva přímo z našich čtyř servírovacích tanků. Chtěli jsme na výčepu nabízet více piv, ale chyběl nám k tomu další prostor. Sudy Petainer nám tento problém pomohly vyřešit. Tím, že verzi Hybrid můžeme snadno skládat na sebe, vejde se nám několik sudů do našeho malého prostoru vedle servírovacích tanků“

Keith Moore, zakladatel a majitel Dodging Duck

Možnost znovu používat přírubu na 20litrové a 30litrové sudy Hybrid je skvělé z hlediska životního prostředí. Představuje to také značnou úsporu nákladů pro Dodging Duck, protože tím, že mohou kupovat sudy Classic a znovu používat příruby, ušetří něco málo přes 30 % nákladů na jeden sud.

Podle pivovaru je další výhodou to, že sudy přichází předem vyčištěné a vydezinfikované. K jejich čištění není třeba plýtvat vodou ani používat chemikálie, jako u tradičních sudů, což sládkovi šetří drahocenný čas, který může využít k vaření většího množství piva.

Dodging Duck můžete sledovat na sociálních sítích na @thedodgingduck nebo www.dodgingduck.com, kde získáte bližší informace o jejich pivech a pořádaných živých hudebních akcích. Pokud se chcete o našich sudech dozvědět více, kontaktujte nás na enquiries@petainer.com nebo navštivte webové stránky www.petainer.com.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique