Article 31 August, 2021

CYBERMASS: Dózy Petainer Jars sportovní a výživové doplňky

,


CYBERMASS je jedním z největších výrobců výživových doplňků v Rusku. Mladá společnost, založená v roce 2015, vlastní několik výrobních závodů se sídlem ve Vsevoložsku v Leningradské oblasti. Za krátkou dobu se společnosti podařilo získat zastoupení ve velkých městech v Rusku a v bývalých zemích Sovětského svazu.

Ve svých produktech kladou důraz na bezpečnost a efektivitu. Výroba je certifikována normami ISO 22000ISO 9001 (systém managementu bezpečnosti potravin) a je držitelem kompletního balíčku certifikátů pro výrobu biologických přípravků. CYBERMASS si sportovní výživu a doplňky vyvíjí ve vlastních laboratořích a prochází všemi nezbytnými klinickými testy.

Společnost sponzoruje federální program „Sambo do škol“ a účastní se charitativních programů pro rozvoj sportu u dětí v Rusku. Podle zaměstnanců jde o investici do budoucna. CYBERMASS aktivně spolupracuje s Ministerstvem vnitra Ruské federace v Severozápadním federálním okruhu a několika sportovními kluby, včetně týmu Bastion, kterému značka CYBERMASS poskytuje funkční výživu.

Spolupráce mezi společnostmi CYBERMASS a Petainer začala v roce 2017. Společnost si jako obal pro své oblíbené produkty, jako je gainer nebo protein, vybrala 3litrové bílé dózy Petainer, které jsou dodnes bestsellerem díky snadnému použití a vizuální přitažlivosti. Stejně jako je tomu u každého jiného výrobce, je nezbytné mít vysoce kvalitní a dobře vypadající obal, protože ten představuje tvář produktu. Také musí mít stabilní kvalitu, nezpůsobovat žádné problémy při výrobě produktů a během přepravy si musí udržovat vynikající vzhled. Podle společnosti CYBERMASS:

„Petainer tato kritéria plně splňuje. Dostáváme PET dózy ze stabilního kvalitního materiálu, který chrání vzhled našeho balení. Petainer již více než tři roky prokazuje svou spolehlivost v roli dodavatele. Petainer se úzce zaměřuje na zákazníka, což pro nás znamená hladkou spolupráci, pravidelnou komunikaci, rychlou zpětnou vazbu, trvale stabilní kvalitu a bezpečnost balení a flexibilní obchodní podmínky.“

CYBERMASS

Kromě tohoto produktu Petainer vyrobil víko s vyrytým logem CYBERMASS na horní straně. V průběhu let společnost se sportovní výživou rozšířila řadu dóz pro své produkty a přidala do svého portfolia dózy Petainer o objemu 1,25 a 6 litru. Na konci roku 2020 uvedla společnost CYBERMASS na trh svůj nový produkt v dóze o objemu 375 ml.

„Po celou dobu naší spolupráce se společností CYBERMASS zaznamenáváme výrazný nárůst objemu jejich prodeje, každoročně přes 100 %. Těší nás, že naše obalová řešení přispívají k propagaci produktů našich zákazníků. Za ta léta naší společné práce se CYBERMASS etabloval jako spolehlivý zákazník, se kterým můžeme společně efektivně dosahovat nových výsledků. Velmi si vážíme vysoké úrovně důvěry, kterou CYBERMASS do naší společnosti vkládá, a budeme dál přispívat k dalšímu posílení a rozvoji našeho partnerství.“

Anna Klimova, vedoucí prodeje ve společnosti Petainer Rusko

CYBERMASS můžete sledovat na sociálních sítích na @cybermass.ru nebo www.cybermass.ru, kde získáte bližší informace o jejich produktech.

Pokud se chcete o našich dózách pro sportovní výživu a doplňky dozvědět více, kontaktujte nás na enquiries@petainer.com nebo navštivte webové stránky www.petainer.com.

For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique