Article 31 August, 2021

Crazy Carabao Brewing Company: Od záliby k podnikání

,


Když se Brad Hannam rozhodl založit společnost Crazy Carabao Brewing Company na Filipínách, chtěl vytvořit něco mimořádného. Navrhl a postavil nejmodernější řemeslný pivovar na jihu Manily a zaměstnal tým zkušených sládků, aby začali pracovat na řadě speciálních butikových piv s využitím těch nejčerstvějších surovin.

Pivovar vyrábí řadu piv, od populárních Exit Wounds IPA po Kalinga Kolsch, která se nyní prodávají vyhlášeným podnikům v regionu Metro Manila i mimo něj. Crazy Carabao si v regionu rychle získává pověst kvalitního řemeslného piva.

Stejně jako mnozí novější vlastníci pivovarů musí i Brad pamatovat na obchodní aspekty podnikání a hledat nové příležitosti a trhy pro prodej svého piva. Jeho velkou logistickou výzvou je rovněž distribuce napříč více než 7600 filipínskými ostrovy. Když rozesílal točené pivo v ocelových sudech, rychle zjistil, že náklady na správu portfolia těchto sudů a následné ztráty jsou neúnosné.

Po komplexním vyhodnocení dostupných možností si společnost Crazy Carabao zvolila sud USD společnosti Petainer, což je jednorázový PET sud. Sud je levnější než jiná řešení, odstraňuje veškerou logistiku spojenou s vrácením a je kompatibilní s univerzálním víčkem, což znamená, že jej lze použít v barech a restauracích kdekoli na světě. Když je sud prázdný, lze jej jednoduše rozložit, rozdrtit a umístit do recyklačního kontejneru.

„Všimli jsme si rostoucí poptávky po kvalitním točeném pivu v regionu a chtěli jsme tento trend využít. Přechod na jednorázové sudy Petainer proměnil logistickou noční můru v jednoduchý proces, který zajišťuje, že můžeme posílat naše piva napříč regionem levněji.“

Brad Hamman, zakladatel a majitel společnosti Crazy Carabao
For further information regarding Petainer and our packaging solutions, please don't hesitate to get in touch via our contact page

Article

Petainer appoints Brook House Hops as UK Distributer

Article

The View : les fûts Petainer, une solution durable et économique